Uygulayıcılarımız
71 Şehir
820 Uygulayıcı

Türkiye

Türkiye Ülkesinde uygulayıcımız mevcut değildir.

Kuzey Makedonya

Arzu Saliyi

arzu.saliyi@yahoo.com

Kuzey Makedonya

Hollanda

Psikolojik Danışman Şeyma Dağcı

dagciseyma11@gmail.com

+31687768074

Hollanda

Betül Gökdere

pdbetulyilmaz@gmail.com

Hollanda

İngiltere

Psikolojik Danisman Basak Bulut

bulut-basak@hotmail.com

07776147389

İngiltere

Merve Fındıkoğlu

mervefindikoglu@hotmail.com

İngiltere

Amerika

Hatice K. Dönmez Sarıhan

haticekdonmez@gmail.com

Amerika

Fransa

Fransa Ülkesinde uygulayıcımız mevcut değildir.

Almanya

Cennet Sisman

censis01@hotmail.com

Almanya

Seher Kurtar

seherkurtar@gmail.com

Almanya

Psikolog Musa Sarici

psychologemusa@gmail.com

+4915209471678

Almanya

Almanya

Kıbrıs

Klinik Psikolog & Psikoterapist Çise Onur

psk.ciseonur@gmail.com

0548-855 5020

Kıbrıs

Gökçen Hanife Karakuş

gokcen.hanife@gmail.com

Kıbrıs

Damla Bozcan

damla-ilgaz@hotmail.co.uk

Kıbrıs

Ebru Çorbacı

ebru_corbaci@hotmail.com

Kıbrıs

Azerbaycan

Azerbaycan Bakü Eşref Quliyev

ryf.quliyev@mail.ru

+994557320949

Lo

Azerbaycan

Azerbaycan Baki Jale Mammadova

m_jale@rambler.ru

0554414319

Disleksiya Azerbaycan

Azerbaycan

Hüsniyyə Abbasova

abbasovah@gmail.com

Azerbaycan

Sadiq Samadli

sadiq.samadli@hotmail.com

Azerbaycan

Fidan Ağayeva( Azərqızı)

Fidana92@mail.ri

Azerbaycan

Bakü Narmin Mammadova

narmin.mammadova2016@gmail.com

+994515848747

Müasir Psixologiya Merkezi

Azerbaycan

Rövşen Muradov

muradov.rovshan@gmail.com

+994503192231

LOQOS PNİM

Azerbaycan

Sharabanu Abbasova

serebaniabbasova@gmail.com

Azerbaycan